Pobiegniemy w urodziny Miasta

Informacje od Organizatora:
Zapraszamy na Bydgoski Bieg Urodzinowy. Tym razem w formule internetowej. Biegacze mają szanse na super nagrody.
Są chętni do sportowego świętowania? Znakomicie! Aby wziąć udział w naszej zabawie, trzeba zainstalować aplikację Aktywne Miasta – jest bezpłatna i dostępna na Android i iOS. Z włączoną aplikacją ruszamy w trasę. Biegamy 17, 18 albo 19 kwietnia. Trzeba pokonać 5 km po Bydgoszczy. Trasę wybieracie sami. Może być park, osiedle, bulwary. Ważne, by Wasz biegowy szlak w całości mieścił się w administracyjnych granicach Miasta.
Jeżeli chcecie powalczyć o nagrody w naszej imprezie, trasę musicie zaplanować nieco bardziej szczegółowo. W dziesięciu miejscach Bydgoszczy w sobotę, niedzielę i poniedziałek zawisną specjalne bannery naszego biegu i aplikacji Aktywne Miasta. Zróbcie sobie fotkę z jednym z nich i wyślijcie na adres aktywna.konkurs@um.bydgoszcz.pl. Każdego dnia rozdamy po 5 słuchawek JBL TUNE 500 BT. Nagrody otrzymają osoby, które prześlą nam maila ze zdjęciami najbliżej godziny 19:04. Na maile czekamy w sobotę, niedzielę i poniedziałek. Łącznie przygotowaliśmy 15 nagród.
Regulamin Bydgoskiego Biegu Urodzinowego 2021 dostępny na stronie aktywna.bydgoszcz.pl. Tam znajdziecie wszystkie szczegóły dotyczące naszego konkursu oraz adresy miejsc, w których zawisną nasze bannery. Życzymy udanego świętowania na sportowo!

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.