Bajki dla niegrzecznych dzieci

Spektakl „Bajki dla niegrzecznych dzieci” został napisany przez Szymona Jachimka dla Teatru Kameralnego w Bydgoszczy. Autor wykorzystał utwory Heinricha Hoffmanna w tłumaczeniu Wacława Szymanowskiego, adaptując je na potrzeby sztuki opowiadającej o czwórce dzieci, które nie chcą spać oraz ich zagadkowej, nieco ekscentrycznej ciotce. Sztuka ma dwoje pomysłodawców: wspomnianego już Szymona Jachimka oraz Justynę Zar, odpowiadającą również za reżyserię.
Wydarzenia rozgrywają się jednej nocy. Leokadia gości w swoim domu pełnym tajemnic Kaję, Leo, Maję i Kubę. Dzieci walczące ze snem postanawiają zgłębić zakamarki strychu, na którym znajdują niezwykłą książkę. Jest to „Złota różdżka. Bajki dla niegrzecznych dzieci” Heinricha Hoffmanna, która zabiera je w podróż pełną śmiechu, strachu i niespodzianek.
Rezerwacji miejsca można dokonać pod numerem 887 467 102 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00) lub pisząc wiadomość na adres bow1@teatrkameralny.com / bow2@teatrkameralny.com. Koszt biletu wstępu na premierę: 40 zł. Pozostałe pokazy: 35 zł. Rezerwację będzie można opłacić w dniu pokazu.
Spektakl przeznaczony jest dla dzieci w wieku 8+ i ich opiekunów oraz grup szkolnych.
Spektakle 27.02. oraz 28.02. odbędą się, jeśli warunkowe otwarcie teatrów zostanie wydłużone przez rząd RP po 26.02.2021.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.