Senior aktywny i kreatywny - druciane figurki

Druciane figurki w wykonaniu seniorów

Metalowe figurki to ciekawy i obecny już od jakiegoś czasu trend w wystroju wnętrz. 15 czerwca na warsztatach w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz seniorzy będą tworzyć z drucików oryginalne figurki, które staną się ozdobą niejednego domu. Udział w spotkaniu z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” jest bezpłatny.

Senior, jeśli tylko zdrowie pozwala, powinien być aktywny. A aktywność w połączeniu z kreatywnością wróży nie tylko dobrą zabawę, ale też daje szansę nabycia nowych umiejętności przez osoby starsze. Okazją ku temu są cykliczne warsztaty „Senior aktywny i kreatywny”, które mają miejsce w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz.

Bezpłatne warsztaty dla seniorów rozpoczną się 15 czerwca o godzinie 12.00 i potrwają do 17.00. W tym czasie uczestnicy będą tworzyć oryginalne, druciane figurki, które staną się piękną ozdobną każdego wnętrza. Niezależnie od poziomu doświadczenia każdy uczestnik będzie miał szansę wyrazić swoją kreatywność i stworzyć unikalne dzieło. Te własnoręcznie wykonane ozdoby nie tylko upiększą mieszkanie, lecz także staną się niepowtarzalnym upominkiem dla bliskich.

Udział w warsztatach to nie tylko doskonała okazja do nauki nowych umiejętności i stworzenia wyjątkowych dekoracji. To także czas na spotkanie z innymi seniorami, wymianę doświadczeń i wspólne spędzenie czasu w miłej atmosferze.

Spotkanie z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” odbędzie się 15 czerwca w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przy ulicy Rejewskiego 3 w Bydgoszczy. Wstęp wolny.

 ______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.