Sprytne Dzieciaki - Zaklęta Góra - Rodzinny Rajd na Orientację

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy Dzień Dziecka.
1 czerwca w godzinach  11:00 - 13:00  na bydgoskim Zamczysku przy ulicy Sądeckiej odbędzie się Rodzinny Rajd na Orientację "Sprytne Dzieciaki - Zaklęta Góra"
Zadaniem drużyn będzie pokonanie ok 5 km trasy z mapą i zaliczeniem  kilku punktów kontrolnych i wykonaniem przygotowanych zadań w jak najkrótszym czasie. Liczyć się będzie kondycja, spryt i współpraca w drużynie.
Regulamin i zapisy na stronie  Sprytne Dzieciaki - Zaklęta Góra - Waleczne Serca (weebly.com
Część opłaty wpisowej przekazana będzie na leczenie Hanki Krakowskiej Na leczenie choroby, która sprawia, że mózg nie mieści się w gł... (zrzutka.pl)
Projekt realizowany jest przy wsparciu Miasta Bydgoszczy
Zaklęta Góra w bydgoskim Zamczysku. Majestatyczna, wyniosła, osnuta mgłą tajemnicy. Przez jednych nazywana Zaklętą, przez innych Czarcią, a jeszcze przez innych Księżycową Górą. Miejsce o niezwykłej historii, sięgającej odległych czasów kultury łużyckiej z okresu 1200 - 400 l p.n.e. a później słowiańskiego osadnictwa z okresu wczesnego średniowiecza. To tutaj w XVI i XVII w. odbywały się sabaty czarownic.
1 czerwca w Dniu Dziecka zapraszamy Wasze Dzieci i Was do udziału w pieszym rajdzie przygodowym z mapą w okolicach Zaklętej Góry. Czekać na Was będzie malownicza trasa, przygody i niezwykłe atrakcje. Czas który nieubłaganie płynie, tutaj zatrzymał się w miejscu.
Tradycyjnie trochę rywalizacji i bardzo dużo zabawy.
Tradycyjnie premie za strój i rekwizyty średniowieczne
Tradycyjnie premie za zebrane po drodze śmieci
Zapisy już od 2 kwietnia. Opłata od dziecka od 30 zł. Rodzice towarzyszą dzieciom bezpłatnie. W ramach tej opłaty min. 5 zł trafi na leczenie Hanki https://zrzutka.pl/dlahanki

____________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.