Rozmawiamy o nowych połączeniach

W ramach Metropolii Bydgoszcz funkcjonuje kilkanaście podmiejskich połączeń autobusowych. Obsługują je Miejskie Zakłady Komunikacyjne w Bydgoszczy, które oferują atrakcyjną pracę kierowcy autobusu. Decydując się na współpracę z miejską spółka zyskuje się stabilne zatrudnienie i rozbudowany pakiet socjalny. Nowi kierowcy ułatwią rozwój podmiejskich połączeń.

Obecnie na terenie Metropolii Bydgoszcz funkcjonuje 13 podmiejskich linii autobusowych. Dzięki współpracy z gminami udało się także stworzyć atrakcyjną taryfę między innymi dla uczniów oraz najmłodszych pasażerów. Metropolitalny Bilet Uczniowski oraz Malucha uprawniają do przejazdów w cenie 10 zł miesięcznie bądź 100 zł rocznie. Zależy nam na rozwoju tych połączeń. Prowadzimy zaawansowane rozmowy z przedstawicielami m.in. gmin Osielsko, Solec Kujawski, Dąbrowa Chełmińska. Jednym z warunków przygotowywania takiej oferty jest posiadanie odpowiedniej liczby kierowców. Obecnie spółka MZK obsługująca linie międzygminne ma stabilną sytuację kadrową, ale przygotowuje się do realizacji dodatkowych zadań. Dlatego zachęcamy osoby posiadające prawo jazdy kategorii D do składania swoich aplikacji w Miejskich Zakładach Komunikacyjnych w Bydgoszczy. Również osoby nieposiadające prawa jazdy kat. D mają szanse na tę atrakcyjną pracę. MZK Bydgoszcz pokrywa koszty uzyskania wymaganych uprawnień osobom, które ukończyły 23 lata, posiadają prawo jazdy kat B lub C i chcą świadczyć pracę na rzecz spółki.

 

Szereg korzyści

Nowozatrudnione osoby mogą liczyć na szereg korzyści. Oprócz stabilnej pracy z wynagrodzeniem na poziomie 6500 zł brutto na pracowników spółki czeka wiele innych korzyści, które warto skalkulować, m.in.:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet socjalny dla pracownika i rodziny (m.in: wczasy „pod gruszą", dodatki w okresie świąt);
  • Nieoprocentowane pożyczki w ramach kasy zapomogowo-pożyczkowej;
  • Darmowy bilet komunikacji miejskiej dla pracowników;
  • Spokojna atmosfera;
  • Elastyczny grafik. Możliwość pracy na część etatu;
  • Praca na terenie Metropolii Bydgoszcz. Brak wyjazdów/delegacji.

 

Jak aplikować?

Osoby zainteresowane pracą kierowcy mogą wysłać aplikację:

  • tradycyjną pocztą na adres:Miejskie Zakłady Komunikacyjne w Bydgoszczy; ul. Inowrocławska 11; 85-153 Bydgoszcz, 
  • na adres mailowy: rekrutacja@mzk.bydgoszcz.pl

W tytule warto wpisać: REKRUTACJA - KIEROWCA AUTOBUSOWY. Masz więcej pytań? Chcesz porozmawiać o szczegółach? Zadzwoń! Numer kontaktowy 52-324-94-40

 

źródło: www.bydgoszcz.pl

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.