Rusza Metropolia Za Pół Ceny 2023

METROPOLIA ZA PÓŁ CENY to kontynuacja doskonale znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny, która ponownie rozszerza swój zasięg terytorialny na tereny wszystkich gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz! Dzięki temu czeka na Was wyjątkowa oferta około 200 firm i instytucji z Bydgoszczy i regionu!

⇒ Idea akcji // Każdy z naszych Partnerów proponuje w trakcie trwania wydarzenia swoje wybrane produkty bądź usługi w cenie obniżonej o 50 procent! W ofercie powinny znaleźć się co najmniej 3 produkty lub usługi. Mniejsza liczba jest dozwolona w przypadku firm nieposiadających możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług. Z dokładnym zestawieniem partnerów i ich propozycji można zapoznać się w zakładce LISTA PARTNERÓW. Szczegóły na facebookowej stronie: TUTAJ

⇒ Organizatorzy i koordynatorzy akcji // Organizatorami akcji Metropolia za pół ceny są Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz oraz Miasto Bydgoszcz. Edycję 2023 koordynuje Grupa Enjoy Media sp.j..

Kiedy? 2 – 8 października (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela) // UWAGA! Nie wszystkie firmy i instytucje są czynne w każdy z wymienionych dni – należy zapoznać się z dokładną ofertą każdego z Partnerów akcji.

UWAGA! Każdy z Partnerów sam określa, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i zaproponuje swoje wybrane produkty czy usługi za połowę ceny. Nie trzeba proponować obniżek prze cały tydzień! Jednak muszą to być minimum 3 dni w trakcie trwania akcji. (np. poniedziałek-środa lub piątek-niedziela).

⇒ Gdzie? W akcji wezmą udział firmy i instytucje funkcjonujące na terenie miast bądź gmin: Białe Błota, Nakło, Barcin, Nowa Wieś Wielka, Bydgoszcz, Osielsko, Dąbrowa Chełmińska, Pruszcz, Dobrcz, Rojewo, Kcynia, Sicienko, Koronowo, Solec Kujawski, Łabiszyn, Szubin, Mrocza, Żnin.

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.