Do pracy jadę rowerem - dołącz do akcji!

Miasto Bydgoszcz we współpracy ze Stowarzyszeniem Metropolia Bydgoszcz organizuje z okazji Europejskiego Tygodnia  Zrównoważonego Transportu rywalizację dla firm mającą na celu zachęcenie pracowników do wykorzystywania roweru jako środka transportu w dojazdach do i z pracy.

 Akcja „Do pracy jadę rowerem” to nowa rywalizacja rekreacyjno-sportowa realizowana w ramach projektu AKTYWNE MIASTA przy użyciu bezpłatnej miejskiej aplikacji o tej samej nazwie. Do udziału zapraszamy firmy zlokalizowane na terenie Metropolii Bydgoszcz oraz ich pracowników. Rywalizacja odbędzie się w terminie od 16 września do 15 października br.  

 Zachęcamy Przedsiębiorców do zgłaszania udziału swoich firm i zachęcania swoich pracowników do udziału w akcji. Zarówno dla firm jak i indywidualnych uczestników przewidziano nagrody.

 Celem projektu „Do pracy jeżdżę rowerem” jest promowanie aktywnego trybu życia, zmiana nawyków transportowych, rozwój i promowanie zrównoważonego transportu oraz zachęcenie pracowników firm działających na terenie Metropolii Bydgoszcz do regularnych podróży do i z pracy rowerem.

Szczegóły projektu wraz z regulaminem oraz instrukcją udziału znajdują się na stronie www.aktywna.bydgoszcz.pl pod linkiem: TUTAJ

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.