Biesiada Sołecka w Żołędowie

Biesiada w Żołędowie – Smakowita Uczta i Niezapomniana Zabawa!
 
To była biesiada, której długo nie zapomnimy, pełna radości, smakowitych przysmaków i wspaniałych ludzi.
 
Przede wszystkim, nie można ominąć tematu jedzenia! Kiełbasa prosto z grilla była absolutnie boska. Jej aromat rozchodził się po całej okolicy i skusił do siebie każdego. Placki od Koła Gospodyń Wiejskich były równie przepyszne, coś, czego nie można przegapić.
 
Dla najmłodszych uczestników biesiady przygotowano mnóstwo atrakcji. Pan Robert Wolf, Radny Rady Gminy Osielsko, kręcił watę cukrową. Było to prawdziwym hitem wśród dzieci. Ich uśmiechy i radość były bezcenne. To niesamowite, jak takie wydarzenia mogą przyczynić się do budowania wspólnoty.
 
Wszystko to było możliwe dzięki osobom, które poświęciły swój czas i zaangażowanie. Sołtys Violetta Frelichowska była sercem i duszą imprezy, jej determinacja i zaangażowanie były naprawdę godne podziwu. To dzięki niej atmosfera była taka wyjątkowa.
 
Imprezę prowadziła Hanna Konieczka, która doskonale rozumiała, jak tworzyć wspaniałą zabawę. Pomagały jej Violetta Pryłowska z świetlicy Niwy Wilcze oraz Hanna Kątna ze świetlicy w Bożenkowie. Razem stworzyły niezapomnianą atmosferę.
 
Liga Obrony Kraju „Wataha” z Osielska przygotowała cztery główne stanowiska:
1) Ekspozycja Karabinków ASG oraz oporządzenia taktycznego
2) Stanowisko edukacyjne pierwszej pomocy
3) Stanowisko do treningu bezstrzałowego wraz z trenażerem mantisx.eu
4) Strzelnica ASG z inteligetnymi celami SteelAlive to ostatnie dzieki uprzejmości Liga Obrony Kraju Biuro Kujawsko-Pomorskiego Zarządu Wojewódzkiego
 
Dla dzieci i młodzieży było mnóstwo atrakcji, od dmuchańców po pyszne lody. Kiermasz z wyrobami artystycznymi dodatkowo umilał czas. To była prawdziwa uczta dla wszystkich zmysłów!
Biesiada w Żołędowie to przykład tego, jak wspólnota może razem się bawić i tworzyć niezapomniane wspomnienia. To była sobota pełna radości i uśmiechów, która pokazała, że warto spędzać czas razem. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego niezwykłego wydarzenia – jesteście niesamowici!
 
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.