Metropolia za pół ceny – trwa nabór chętnych do udziału

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja, cieszącej się sporym powodzeniem wśród mieszkańców, akcji Metropolia za pół ceny. Tegoroczna edycja rozpocznie się 2 października.

W tym roku Metropolia za pół ceny 2023 rozpocznie się 2 października i trwać będzie tydzień, do 8 października włącznie. Wydarzenie jest kontynuacją znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny, która zasięgiem obejmuje także gminy wchodzące w skład Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz, czyli Białe Błota, Barcin, Bydgoszcz, Dąbrowę Chełmińską, Dobrcz, Kcynię, Koronowo, Łabiszyn, Mroczę, Nakło, Nową Wieś Wielką, Osielsko, Pruszcz, Rojewo, Sicienko, Solec Kujawski, Szubin oraz Żnin.

Wcześniejsze edycje akcji pokazują, że firmy z rozmaitych branż, które zdecydowały się na wzięcie w niej udziału, mogły liczyć na zwiększone zainteresowanie klientów, którzy korzystali nie tylko z ofert promocyjnych. Wśród podmiotów zgłaszających się do Metropolii za pół ceny szczególnie wiele było barów i restauracji, licznie reprezentowane były instytucje kultury, a także sklepy odzieżowe, siłownie i baseny.

Aby wziąć udział w akcji należy zgłosić się poprzez wypełnienie prostego formularza zgłoszeniowego i przesłanie jego skanu lub zdjęcia na adres mailowy: zapolceny@metropoliabydgoska.pl Udział jest całkowicie bezpłatny! Dołączyć do niej mogą nie tylko sklepy stacjonarne, ale również firmy oferujące zakupy online czy realizacje innych usług.

Organizatorem akcji jest Miasto Bydgoszcz oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz, koordynuje ją Grupa Enjoy Media. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 512 951 051 i tutaj.

źródło: Bydgoszcz Informuje

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.