Przed nami Metropolia za pół ceny

Przełom września i października to czas, w którym w Bydgoszczy odbywa się coroczna akcja Metropolia za pół ceny. W tym roku – jubileuszowa dziesiąta edycja. Zakupy za pół ceny zrobicie w ponad stu miejscach, także internetowo.

 Od 5 lat tydzień zniżek i rabatów odbywa się nie tylko w Bydgoszczy, ale także u naszych sąsiadów z Metropolii Bydgoszcz. Specjalnych ofert możesz szukać w 9 gminach m.in. w Koronowie, Osielsku lub Dobrczu. Akcja potrwa od poniedziałku 26 września do niedzieli 2 października br.  Lista partnerów na: zapolceny.metropoliabydgoska.pl  

 W ofercie blisko 200 miejsc, w których kupicie produkty lub usługi w obniżonej cenie. Do akcji zgłosiły się także sklepy internetowe, więc zakupy z rabatem są możliwe bez wychodzenia z domu. Firmy i instytucje, które biorą udział w akcji zapewniają 50-procentową zniżkę na wybrane produkty lub usługi przez minimum trzy dni.

 Każdego roku do akcji przystępują partnerzy z rozmaitych branż. Najliczniej reprezentowana jest gastronomia, ale swoje oferty przygotowały także salony kosmetyczne oraz masażu. Do akcji włączyły się także instytucje kultury: Teatr Kameralny, galeria miejska bwa oraz Muzeum Okręgowe. Na zakupy zaprasza taką Muzeum Mydła i Historii Brudu. 

 - W okresie pandemii, Metropolia za pół ceny przerodziła się z weekendu zniżek w cały tydzień. Tak też zostało w 10. edycji. Przedsiębiorcy, sami decydowali przez ile dni tego tygodnia będą oferowali swoje produkty lub usługi w obniżonej cenie. Większość z nich wybrała opcję dłuższą niż wymagane 3 dni. W tym roku, znajduje się także oferta zniżek 20 – 30 procentowych na szerszy asortyment  – mówił podczas konferencji Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji.

 

Gastronomia: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/gastronomia/

Oferta kulturalna: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/kultura/

Sport i rozrywka: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/sport-i-rozrywka/

Zakupy i usługi: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/zakupy-i-uslugi/

Zdrowie i uroda: https://zapolceny.metropoliabydgoska.pl/zdrowie-i-uroda/

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.