METROPOLIA ZA PÓŁ CENY 2022

METROPOLIA ZA PÓŁ CENY to kontynuacja doskonale znanej i lubianej akcji Bydgoszcz za pół ceny, która ponownie rozszerza swój zasięg terytorialny na tereny wszystkich gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz! Dzięki temu czeka na Was wyjątkowa oferta około 200 firm i instytucji z Bydgoszczy i regionu!

Idea akcji // Każdy z naszych Partnerów proponuje w trakcie trwania wydarzenia swoje wybrane produkty bądź usługi w cenie obniżonej o 50 procent! W ofercie powinny znaleźć się co najmniej 3 produkty lub usługi. Mniejsza liczba jest dozwolona w przypadku firm nieposiadających możliwości obniżenia cen tylu produktów lub usług. Z dokładnym zestawieniem partnerów i ich propozycji można zapoznać się w zakładce LISTA PARTNERÓW.

Organizatorzy i koordynatorzy akcji // Organizatorami akcji Metropolia za pół ceny są Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz oraz Miasto Bydgoszcz. Edycję 2022 koordynuje Grupa Enjoy Media sp.j. (wydawca MetropoliaBydgoska.PL).

Kiedy? 26 września – 2 października (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela)  // UWAGA! Nie wszystkie firmy i instytucje są czynne w każdy z wymienionych dni – należy zapoznać się z dokładną ofertą każdego z Partnerów akcji.

UWAGA! Każdy z Partnerów sam określa, w które dni trwania akcji weźmie w niej udział i zaproponuje swoje wybrane produkty czy usługi za połowę ceny. Nie trzeba proponować obniżek prze cały tydzień! Jednak muszą to być minimum 3 dni w trakcie trwania akcji. (np. poniedziałek-środa lub piątek-niedziela).

Gdzie? W akcji wezmą udział firmy i instytucje funkcjonujące na terenie miast bądź gmin:

Białe Błota
Nakło
Barcin
Nowa Wieś Wielka
Bydgoszcz
Osielsko
Dąbrowa Chełmińska
Pruszcz
Dobrcz
Rojewo
Kcynia
Sicienko
Koronowo
Solec Kujawski
Łabiszyn
Szubin
Mrocza
Żnin
   

!!! UWAGA !!!
Jeśli regulacje krajowe związane z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności w terminie akcji, to Partner będzie mógł BEZ ŻADNYCH KONSEKWENCJI zrezygnować z udziału w akcji Metropolia za pół ceny 2022.

Więcej na stronie: www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.