Tydzień rabatów w Metropolii Bydgoszcz

To będzie tydzień atrakcji i rabatów. Rusza Metropolia za pół ceny! To już dziewiąta edycja akcji, która w tym roku potrwa od 27 września do 3 października. Nie przegapcie okazji!

Od dziś (27.09) do 3 października na terenie Metropolii Bydgoszcz możecie skorzystać z oferty ponad 150 firm, które zdecydowały się zostać parterami akcji Metropolia za pół ceny. To oznacza, że w tych dniach, specjalnie dla mieszkańców i przyjezdnych gości, obniżają ceny wybranych produktów lub usług dokładnie o połowę ceny.

Do akcji zgłosiło się ponad 150 firm – przedsiębiorców z różnych branż. Zostali oni podzieleni na 5 kategorii: gastronomia, kultura, sport i rozrywka, zakupy i usługi oraz zdrowie i uroda. Zniżek możemy więc szukać w sklepach, barach, restauracjach, muzeach, siłowniach czy salonach piękności. Wiele miejsc oferuje również vouchery, które należy kupić w ciągu tego tygodnia, ale wykorzystać je będzie można później. Na przykład voucher na dekorację ślubną kościoła. Wszystkie firmy i lokale oferujące 50%-ową obniżkę swoich produktów i/lub usług można znaleźć na stronie: www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl.

Metropoli za pół ceny w liczbach:
- łączna liczba Partnerów: 155
- liczba gmin, z których są Partnerzy: 10
- liczba miejsc, w których można skorzystać ze zniżek: 200 (niektórzy Partnerzy zgłosili kilka punktów)
- łączna liczba zniżek: ponad 600

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.