Metropolia za pół ceny - edycja 2020

Pod koniec września rusza akcji „Metropolia za pół ceny”. Przez cały tydzień będziemy mogli korzystać ze zniżek w wybranych sklepach, barach, restauracjach, muzeach, salonach piękności, klubach fitness itp. Do 18 września czekamy na zgłoszenia od przedsiębiorców.

 Tegoroczna edycja akcji „Metropolia za pół ceny” potrwa od 28 września do 4 października. To już ósma edycja - od 2013 roku jako Bydgoszcz za pół ceny, a od 4 lat pod szyldem metropolii. Do tej pory zawsze był to weekend promocyjnych ofert, tym razem rabatów będzie można szukać przez cały tydzień.

 „Udział w akcji to nie tylko okazja dla mieszkańców metropolii Bydgoszcz i turystów na skorzystanie z wielu atrakcyjnych ofert, ale również okazja dla przedsiębiorców na pozyskanie nowych klientów oraz reklamę. Dlatego zachęcam do współpracy.” – mówił podczas dzisiejszej konferencji prasowej Łukasz Krupa, dyrektor Biura Promocji Miasta i Współpracy z Zagranicą Urzędu Miasta Bydgoszczy.

W akcji może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który zaoferuje min. 3 produkty lub usługi, których cenę obniży o 50%. Partnerzy sami decydują, jak długo chcą brać udział w akcji – czy będzie to cały tydzień, czy może tylko kilka dni (min. 3). Mogą też sprzedawać vouchery, które będzie można wykorzystać już po zakończeniu akcji.

 „Wszystkie branże związane z turystyką, szczególnie gastronomia, obiekty noclegowe czy usługi transportowe obecnie przeżywają trudne chwile. Dlatego tego rodzaju akcje, mające na celu z jednej strony promocję tych usług i biznesu, a z drugiej strony przyciągnięcie klientów – są dla nich bardzo cenne.” – podkreślał Leszek Woźniak, dyrektor Bydgoskiego Centrum Informacji.

 „Metropolia za pół ceny” to wydarzenie bezpieczne dla przedsiębiorców. Jeśli obowiązujące w terminie akcji obostrzenia związane z epidemią koronawirusa całkowicie uniemożliwią prowadzenie działalności, to Partner może bez żadnych konsekwencji zrezygnować z udziału w akcji.

 Aby zostać Partnerem, należy wypełnić formularz dostępny na stronie: www.zapolceny.metropoliabydgoszcz.pl . Na ten moment mamy już kilkadziesiąt potwierdzonych zgłoszeń. Czekamy na kolejne do 18 września. Szczegóły pod numerem tel.: 509 979 107.

 METROPOLIA ZA PÓŁ CENY - EDYCJA 2019:

- łączna liczba Partnerów: 167

- liczba gmin Stowarzyszenia, z których byli Partnerzy: 11

- liczba miejsc, w których można było skorzystać ze zniżek: 196 (niektórzy Partnerzy zgłaszali kilka punktów)

- łączna liczba zniżek: 588

- największa zniżka: -2245zł (50% z 4490zł)

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.