Metropolitalna Karta Seniora 60+

Metropolitalna Karta Seniora 60+ to program skierowany do osób, które ukończyły 60. rok życia i mieszkają w gminach zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz.


Program działa w oparciu o założenia Bydgoskiej Karty Seniora 60+ już od ponad roku.  Przez ten czas w całej Metropolii wydano blisko 30 tysięcy Kart Seniora.


Każda gmina metropolii posiada karty z własnym herbem. Lista zniżek jest jednak wspólna dla wszystkich. Dzięki Państwa ogromnemu zainteresowaniu programem i życzliwości partnerów, oferujemy już ponad 150 rodzajów zniżek, w kategoriach : kultura, gastronomia, podróże, rozrywka i sport, zdrowie i uroda, handel i usługi, kursy i szkolenia.

Aby otrzymać Metropolitalną Kartę Seniora 60+ należy mieć ukończone 60 lat, wypełnić wniosek we właściwym urzędzie gminy (zgodnie z miejscem zamieszkania) i okazać urzędnikowi aktualny dokument potwierdzający wiek, np. dowód osobisty, prawo jazdy.


Zapraszamy wszystkie firmy i instytucje, przyjazne osobom starszym do włączenia się do programu. Żeby zostać partnerem programu należy podpisać dwa egzemplarze porozumienia i wysłać je do Bydgoskiego Biura Seniora, Urząd Miasta Bydgoszczy, ul. Jezuicka 1, 85-102 Bydgoszcz lub na adres kartaseniora@um.bydgoszcz.pl . Podpisany oryginał porozumienia odeślemy na wskazany adres korespondencyjny, a dane partnera umieścimy w wykazie partnerów na stronie www.metropoliabydgoszcz.pl/karta-seniora oraz www.bydgoszcz.pl/seniorzy

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.