CZŁONKOWIE STOWARZYSZENIA METROPOLIA BYDGOSZCZ NA WSPÓLNYCH WARSZTATACH

Budowanie wspólnej oferty inwestycyjnej, budżet obywatelski, konsultacje społeczne w gminach oraz komunikacja w mediach społecznościowych to tematy, które zostały omówione w ostatnich dniach, na szkoleniach dla członków SMB.
 
 
W jaki sposób Miasto Bydgoszcz konsultuje z mieszkańcami ważne projekty, jakich narzędzi używa w tym procesie - na te oraz wiele innych pytań odpowiedzi udzielił dyrektor Biura Komunikacji Społecznej bydgoskiego ratusza Michał Sztybel. Podczas kolejnego bloku tematycznego,  uczestnicy
poznali zagadnienia związane z wprowadzeniem i realizacją budżetu obywatelskiego na przykładzie Bydgoszczy. 
Szkolenie zakończyło się omówieniem zagadnień związanych z komunikacją w mediach społecznościowych. Prelegenci omówili bieżące trendy na przykładzie stron Bydgoszczy i Stowarzyszenia Metropolia Bydgoszcz.
 
 
W związku z podjętą współpracą pomiędzy Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego oraz Stowarzyszeniem Metropolia Bydgoszcz, 20 czerwca 2017 r. w sali konferencyjnej biura ZIT BTOF przy ul. Jagiellońskiej 61 odbyły się także warsztaty pt. „Budowanie oferty inwestycyjnej”. Wydarzenie skierowane zostało do pracowników jednostek samorządowych odpowiedzialnych za kontakt z inwestorami. 
 
 
Swoją wiedzą z zakresu budowanie oferty inwestycyjnej, perspektyw wyboru lokalizacji oczami inwestora, wymagania obecnego rynku pracy oraz wprowadzania ofert inwestycyjnych do bazy ofert Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Marszałkowskiego woj. Kuj.-Pom dzielili się z zaproszonymi gośćmi przedstawiciele Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Marszałkowskiego woj. Kuj.-Pom., Bydgoskiej Agencji Rozwoju Regionalnego, CBRE Polska Sp. z o.o. oraz Randstad Polska Sp. z o.o.
 
[redakcja SMB]
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.