Schizma / Sanity Control / MIAM - koncert

Coroczny koncert bydgoskiej Schizmy w tym roku uświetnią dwie kapele, dobrane zwyczajowo tak aby przedstawić je po raz pierwszy w naszym mieście oraz zaprezentować szersze spektrum mocnego grania niezależnego.

Sanity Control to zespół warszawskich wyjadaczy znanych m.in. z Jad, Government Flu czy Sunrise. Grają crossover / thrashmetal poruszając ważne tematy społeczne tak istotne dla ich hardcore punkowych korzeni.

MIAM, również ze stolicy, choć powstali w Kopenhadze w 2018, to arcyciekawy grunge-thrash-punk. Jak twierdzą, są czarnym koniem shit wave'u i niezależnie czy to garage metal, post-core, noise czy no means no XXI wieku - warto ich sprawdzić bo to dobre chłopaki!

Od Schizmy: Zeszły rok spędziliśmy promując płytę Upadek. Zarówno dla nas, i ku naszej radości również wielu z Was, była to ważna płyta, równy, mocny materiał od pierwszego do ostatniego kawałka. W wielu Waszych podsumowaniach była to nawet najczęściej słuchana płyta! Stąd, jako zwieńczenie i podziękowanie chcemy ją zagrać na bydgoskim koncercie w całości. Od A do Z, front to back na tym jednym, jedynym gigu.

Bilety tylko na drzwiach, TYLKO GOTÓWKA - 50zł.
Zachęcamy do zabierania dzieci - jeśli finanse stoją na przeszkodzie - śmiało pytaj o ulgę na bramce.
Drzwi - 19.00
Gig - 20.00 (będąc wcześnie gwarantujesz sobie wejście i więcej czasu dla baru i przyjaciół oraz okazujesz szacunek wszystkim zespołom i organizatorom).

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń. 

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.