Zachęcamy do wypełnienia krótkiej ankiety

Jeśli jesteś mieszkańcem Bydgoszczy, Barcina, Białych Błot, Dąbrowy Chełmińskiej, Dobrcza, Kcyni, Koronowa, Łabiszyna, Mroczy, Nakła nad Notecią, Nowej Wsi Wielkiej, Osielska, Pruszcza, Rojewa, Sicienka, Solca Kujawskiego, Szubina lub Żnina – zachęcamy do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety.

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz zleciła Fundacji Miasto z Poznania przeprowadzenie badania wśród mieszkańców współpracujących samorządów dotyczące opinii o miejscu w którym żyją, sposobach i ocenie korzystania z usług publicznych oraz potrzebach w tym zakresie.

Ankieta jest aktywna do 27 stycznia br. do godz. 23:59.
Zachęcamy do wypełnienia tutajLINK

Metropolia Bydgoszcz to stowarzyszenie samorządowe powołane w 2016 roku, którego celem jest wspieranie idei samorządu terytorialnego oraz współpraca i wzajemne wspieranie się zrzeszonych we wspólnych działaniach, na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego obszaru metropolii, a także wzrostu jakości życia mieszkańców. Na obszarze Metropolii Bydgoszcz mieszka obecnie ok. 600 000 mieszkańców.

Wszyscy chcielibyśmy, aby miasta i gminy w których mieszkamy były dobrym miejscem do życia, do rozwoju karier zawodowych, czy prowadzenia własnej firmy.
Poznanie Państwa opinii pomoże nam prowadzić skuteczniejszą politykę rozwoju samorządów lokalnych Metropolii Bydgoszcz dostosowaną do potrzeb i oczekiwań mieszkańców, a także będzie cenną wiedzą w procesie przygotowania dokumentów strategicznych, która posłużą staraniu się o fundusze pomocowe, w tym unijne, na realizację zadań, które przyczynią się do rozwoju naszych lokalnych ojczyzn. Wierzymy, że dalszy rozwój obszaru Metropolii Bydgoszcz, jako największego i najsilniejszego ośrodka społeczno-gospodarczego w Województwie Kujawsko-Pomorskim przyczyni się do powstrzymania emigracji szczególnie młodych osób i zachęci do wiązania życiowych planów właśnie z tym miejscem.

Przygotowaliśmy dla Państwa krótką ankietę, w której możecie przedstawić swoje opinie i oczekiwania odnoście Państwa gminy oraz całego obszaru Metropolii Bydgoszcz.

Udział w badaniu jest dobrowolny, a wyniki ankiety całkowicie anonimowe. Bardzo proszę o udzielenie możliwie dokładnych i przemyślanych odpowiedzi. Otrzymane wyniki potraktujemy z należytą powagą i w miarę możliwości, uwzględnimy w naszych planach
i podejmowanych działaniach.

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.