Targi INNOFORM 2021 - online

Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza producentów, dystrybutorów oraz specjalistów sektora wytwarzania narzędzi i przetwórstwa tworzyw polimerowych do nawiązywania nowych relacji biznesowych. Giełda Kooperacyjna INNOFORM® 2021 odbędzie się 21 kwietnia 2021 r. w formule online.
Nasz region od wielu lat jest liderem produkcji narzędzi i przetwórstwa tworzyw sztucznych w Polsce i Europie. Działa tu kilkaset przedsiębiorstw z tej branży. Organizowane Targi INNOFORM to jedna z najważniejszych wydarzeń tego typu obejmujących najważniejsze zagadnienia z dziedziny produkcji narzędzi specjalnych, skrawających, przetwórstwa tworzyw sztucznych, obróbki, łączenia i powlekania metali, materiałów i surowców.
Rozpoczęła się rejestracja uczestników 5. edycji Giełdy Kooperacyjnej INNOFORM® 2021. Uczestnicy rejestrują się na stronie Giełdy Kooperacyjnej INNOFORM®2021 i określają profil swojej działalności, który jest swoistą wizytówką firmy. Rejestracja trwa 16 kwietnia 2021 r. Udział w giełdzie jest bezpłatny.
Organizatorem giełdy jest Ośrodek Enterprise Europe Network przy Toruńskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A., Bydgoski Klaster Przemysłowy, Targi w Krakowie Sp. z o.o. w partnerstwie z Bydgoską Agencją Rozwoju Regionalnego Sp. z o.o.

______________________
Kalendarz wydarzeń
 odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS). 
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl 
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

 

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.