Fender Day

Salony Muzyczne Riff mają zaszczyt zaprosić na specjalne wydarzenie
FENDER DAY W RIFF BYDGOSZCZ.
Podczas imprezy będziecie mogli zapoznać się z najbardziej znanymi modelami marki Fender, porozmawiać z ludźmi odpowiedzialnymi za ich dystrybucję oraz poznać plany marki na najbliższą przyszłość. Ale to nie wszystko.
Przygotowaliśmy dla Was atrakcje, które nie tylko zapewnią Wam miło spędzony czas, ale również pozwolą totalnie za free wymienić struny w Waszych gitarach! Mariusz Lemański poprowadzi warsztaty gitarowe, a na koniec rozstrzygniemy konkurs, w którym do wygrania jest PLAYER TELECASTER® HH.
To będzie prawdziwy Fender Day!
od godz. 17:00 do 20:00 dla wszystkich chętnych DARMOWA WYMIANA STRUN w elektrykach, akustykach i klasykach - STRUNY ZA DARMO!
18:00 - 20:00 warsztaty gitarowe z Mariuszem Lemańskim, które ułatwią zrozumienie instrumentu, zaawansowanych technik gitarowych, wprowadzą wiedzę z zakresu kompozycji i aranżacji, a na koniec - standardowo - jam session wraz z uczestnikami. Tu trzeba być!
Przyjdź do nas do Salonu na ul. Śniadeckich i weź udział w konkursie - do wygrania FENDER TELECASTER HH (Model #: 0145233500) - szczegóły konkursu i reulamin opublikujemy niebawem.

______________________
Kalendarz wydarzeń
odbywających się w Bydgoszczy miej zawsze pod ręką dzięki aplikacji mobilnej (Android i iOS).
______________________
Informacje o wydarzeniach przesyłajcie na adres wydarzenia@visitbydgoszcz.pl
______________________
Bydgoskie Centrum Informacji nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zmiany miejsc, godzin i dat wydarzeń.

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.