Weekend Walecznych Serc

W dniach 15 - 17 lutego 2019 r. odbędzie się akcja charytatywna - Waleczne Serca na rzecz dzieci chorych na nowotwory leczonych w Szpitalu im. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Organizator: Stowarzyszenie Łatwo Pomagać oraz współorganizatorzy: Burmistrz Koronowa, Gmina Koronowo, Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury w Koronowie, Miejsko - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie oraz Miejsko - Gminny Ludowy Klub Sportowy Victoria Koronowo zachęcają do udziału w różnego rodzaju wydarzeniach i wspierania akcji!

  • 15 lutego w Centrum Kultury Synagoga odbędzie się koncert, podczas którego wystąpią: Sajmon i Szrek, Kriss, Kapela Koronowiacy oraz gwiazda wieczoru - zespół ŻUKI.

  • 16 lutego w hali MGOSiR zaplanowano Turniej Piłki Halowej "Gole dla onkologii" - do 31 stycznia można zgłaszać drużyny do udziału! Zgłoszenia pod nr tel. 697 703 213.

  • 17 lutego w hali MGOSiR odbędzie się finał akcji, obejmujący koncert z dedykacjami z udziałem DJ KaBi i Leonarda Luthera, zabawy z Wesolandią, różnego rodzaju pokazy, stoiska.

 

Podczas każdego dnia uczestnicy będą mogli liczyć na szereg dodatkowych atrakcji i niespodzianek! Licytacje, loteria, poczęstunek - tego też nie zabraknie.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie dzieci chorych na nowotwory.

Całość koordynuje Pani Wioletta Górska, tel. 698 291 913.

Wydarzenie na Facebooku

Szczegóły tutaj

 

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.