27. finał WOŚP w Koronowie

13 stycznia 2019 roku, już po raz 27., zagra w całej Polsce i za jej granicami Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Do tej pory gmina Koronowo zebrała już ponad milion złotych, które trafiły do Fundacji WOŚP.

Również w tym roku Miejsko-Gminny Sztab WOŚP przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koronowie, organizuje tego dnia muzyczno-rodzinną imprezę, podczas której zbierane będą datki na rzecz podopiecznych Fundacji. W tym roku odbywa się ona pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych".

Podczas koronowskiego finału, który w hali MGOSiR rozpocznie się o godzinie 14.30 zaplanowano m.in.: koncerty zespołów, premierowe przedstawienie grupy teatralnej PAPA-YA!, zabawę „Kto da więcej?" ze złotym serduszkiem od koronowskich złotników w roli głównej, smakołyki od Kół Gospodyń Wiejskich, animacje Klauna Bobka, Światełko do nieba. W tym roku odbędzie się też rajd „Policz się z cukrzycą", którego koordynatorem jest Stowarzyszenie Rowerowe Koronowo (rozpoczęcie o godz. 12). Po raz pierwszy, przy wsparciu LKT „Wyczół" Gościeradz" i Surowiec Rally Team będzie z Nami również Moto-orkiestra.

Z puszkami kwestować będzie blisko 70 wolontariuszy.

Na rzecz koronowskiego sztabu zagra również Mąkowarsko.

Co roku nieoceniona jest pomoc sponsorów i partnerów, dlatego zachęcamy do wsparcia imprezy! Każda pomoc jest ważna i za każdą dziękujemy!

Kontakt: Miejska Biblioteka Publiczna w Koronowie, tel.  (52) 382 42 73.

Wydarzenie na Facebooku tutaj

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.