Wygodne parkowanie na czas Jarmarku w Bydgoszczy

Wszystkich zmotoryzowanych wybierających się na Jarmark zachęcamy do korzystania z nowego parkingu przy ul. Grudziądzkiej. Jest on podzielony na dwie strefy. W strefie SPP parkowanie po godz. 17.00 i w weekendy jest darmowe. Pierwsza godzina parkowania w strefie SPP  w godz. 8.00 – 17.00 kosztuje 3,80zł. Do dyspozycji 270 miejsc parkingowych.

Odwiedzasz Jarmark i jesteś spoza Bydgoszczy? Nowością w naszym mieście są Parkingi Park&Ride. To oszczędność paliwa i nerwów związanych z szukaniem wolnych miejsc parkingowych, których w ścisłym centrum jest mniej niż odwiedzających bydgoski jarmark.

Kierowcy przyjeżdżający do Bydgoszczy od strony Inowrocławia mogą zostawić samochód na parkingu przy ul. Kujawskiej, a pobrany bilet wykorzystać jako darmowy bilet komunikacji miejskiej. Koszt tego typu parkowania w P&R wynosi 3,80 zł za pierwszą godzinę.  Parkując w tym miejscu możesz wybrać dalszy sposób podróży – pieszo lub tramwajem/ autobusem. Wybierając to drugie jedziesz na bilecie za darmo. Jeśli podróżujecie w kilka osób, w to samo miejsce, pobieracie bilet zbiorowy i gotowe. Opłaty ponosi się po powrocie do samochodu. Parking pomieści 140 aut.

Podobne parkingi znajdują się:

Na Czyżkówku, na skrzyżowaniu ul. Nad Torem – Grunwaldzkiej. (wjazd do Bydgoszczy od Koronowa)

W Myślęcinku – na skrzyżowaniu ul. Gdańskiej i Rekreacyjnej (wjazd do Bydgoszczy od Osielska, Niemcza)

W grudniu planujemy otwarcie parkingów:

W Fordonie – na skrzyżowaniu ulic Akademickiej i Korfantego

W Centrum przy ul. Grudziądzkiej.

Film z instrukcją: https://www.youtube.com/watch?v=kFabtC-pLzY

Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.