SOBOTA Z PRACODAWCĄ - ZAPROSZENIE

Metropolia Bydgoszcz i Bydgoska Agencja Rozwoju Regionalnego zapraszają firmy oraz osoby poszukujące pracy na „Sobotę z pracodawcą – Drzwi otwarte w firmach”.
 
„Sobota z pracodawcą” to cykl spotkań dedykowanych osobom poszukującym zatrudnienia oraz firmom oferującym nowe miejsca pracy. To już kolejna edycja akcji, w ramach której zaproszenia do udziału w wydarzeniu kierowane są do mieszkańców i pracodawców, którzy swoją działalność prowadzą na terenie Bydgoszczy oraz gmin zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz.
Formuła „drzwi otwartych” stanowi wyjątkową okazję na promocję firmyoraz wsparcie procesu rekrutacyjnego. Dla firm to możliwość zaprezentowania siedziby, specyfiki i potencjału oraz do przedstawienia aktualnych ofert pracy.
 
Dla osób poszukujących zatrudnienia to szansa na pokazanie siebie i pozostawienie CV bezpośrednio u potencjalnego pracodawcy.
 
Tegoroczne spotkania odbędą się 21 kwietnia, w godz. od 9.00 do 13.00.  Zgłoszenia pracodawców do uczestnictwa w projekcie należy przesyłać do 5 kwietnia na adres email: maciej.gorecki@barr.pl
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.sobota.bydgoszcz.pl oraz do pobrania w pliku TUTAJ
 
źródło: materiały BARR
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.