GIEŁDA PRACY W BYDGOSZCZY DLA FIRM I PRACOWNIKÓW Z REGIONU

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku pracy w Metropolii Bydgoszcz, Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze organizuje kolejną edycję Giełdy Pracy – Work Park.
 
Tegoroczne Targi odbędą się w dniu 10 kwietnia 2018 r., a miejscem spotkania będzie Bydgoskie Centrum Targowo – Wystawiennicze przy ul. Gdańskiej 187. W związku z dużym zainteresowaniem pracodawców, którzy zamierzają zaprezentować swoje oferty pracy,  impreza odbędzie się w halach wystawienniczych.
 
Druga edycja Giełdy Pracy w październiku 2017 r. cieszyła się bardzo dużą frekwencją wśród odwiedzających. Ponad 5000 osób zainteresowanych podjęciem pracy złożyło swoje aplikacje, z czego wiele znalazło zatrudnienie. W tym roku zostaną połączone dwa wydarzenia, dotychczas odbywające się oddzielnie - Giełda Pracy skierowana do osób poszukujących pracy oraz Targi CV, których odbiorcą jest przede wszystkim młodzież ze szkół średnich, kształcąca się w konkretnych zawodach Jak również, co stanowi nowość, kandydaci do szkół wyższych.
 
Będzie to doskonała okazja, aby nawiązać kontakt z  młodymi pracownikami, stawiającymi pierwsze kroki na rynku pracy, którzy już wkrótce mogą stanowić siłę regionalnych przedsiębiorstwa. Organizatorzy spodziewają się, że  w wydarzeniu weźmie udział nawet 10 tys. odwiedzających.

Zapraszamy firmy z regionu do uczestnictwa w targach i wystawienia swoich stoisk w trakcie tego wydarzenia. To doskonała okazja na zaprezentowanie swojej firmy w gronie innych przedsiębiorców z regionu,  a także szansa na nawiązanie bezpośredniego kontaktu z osobami poszukującymi pracy.
Poniższy link zawiera informacje szczegółowe dla zainteresowanych przedsiębiorców, a także druk formularza zgłoszeniowego. 

 
POBIERZ ZAŁĄCZNIKI:  FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY, OFERTA, MAPKA STOISK - [TUTAJ]
 
źródło: materiały prasowe BCTW
Metropolia Bydgoszcz
Metropolia Bydgoszcz

Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz. Zapraszamy do współpracy.